До 85-річчя КНУТД
Віртуальні виставки

Науковий доробок засновників шкіл легкої промисловості.

Сторінками колекційних видань НТБ КНУТД


 
Виставка художньої фотографії
Новости
П'ятниця, 11 вересня 2015, 09:21

Виставка художньої фотографії студентів кафедри дизайну, організована старшим викладачем кафедри дизайну С.Є. Потаніним, відбувається у читальному залі природничих і технічних видань бібліотеки (ауд. 1-0392).

Фотографії відображують фрагменти сьогодення, побачені неупередженим юнацьким поглядом. Авторам  притаманне власне бачення, увага до неповторності кожної миті. Роботи, об’єднані непересічним талантом, навертають до роздумів над нескінченним розмаїттям життя.

 
Заняття з інформаційної культури
Оголошення
Понеділок, 07 вересня 2015, 09:56


 
Бібліодайджест за серпень 2015 року. Випуск 40

 Бібліодайджест - інформаційний бюлетень нових надходжень

Підготовлений черговий випуск "Бібліодайджесту" - інформаційного бюлетня нових надходжень до бібліотеки НТБ КНУТД. Запрошуємо всіх бажаючих детально ознайомитись з новою навчально-методичною та науковою літературою за посиланням Серпень, 2015 (40). Приємного перегляду та нехай інформація стане корисною.

  1. Організація та економіка фармації : навч. посіб. Модуль 1. Організація фармацевтичного забезпечення населення / ред. В. Ф. Москаленко. – К. : Медицина, 2013. – 216 с.
  2. Організація та економіка фармації : навч. посіб. Модулі 2-3 : Системи обліку й основи економіки у фармації / ред. В. Ф. Москаленко. – К. : Медицина, 2013. – 432 с.
  3. Цуркан, Олександр Олександрович. Фармацевтична хімія. Аналіз лікарських речовин за функціональними групами : навч. посіб. / О. О. Цуркан, І. В. Ніженковська, О. О. Глуша-ченко. – К. : Медицина, 2012. – 152 с.
  4. Медичне та фармацевтичне товарознавство : практикум / [В. Г. Дем'яненко, В. А. Афанасьєва, А. В. Проскочило, С. В. Бреусова]. – К. : Медицина, 2010. – 296 с.
  5. Організація та економіка фармації : навч. посіб. Модулі 2-3 : Системи обліку й основи економіки у фармації / ред. В. Ф. Москаленко. – К. : Медицина, 2013. – 432 с.
  6. Дмитренко, Людмила Аркадіївна. Менеджмент і маркетинг у фармації : навч. посіб. / Л. А. Дмитренко, Н. П. Завадська, Н. М. Косяченко. – 2-ге вид. – К. : Медицина, 2015. – 144 с.
  7. Казанюк, Тамара Вікентіївна. Практикум з фармакології : навч. посіб. / Т. В. Казанюк. – К. : Медицина, 2012. – 224 с.
  8. Гигиена и экология в терминах, схемах, таблицах и тестах : учеб. пособ. / ред. В. Ф. Моска-ленко. – К. : Медицина, 2012. – 208 с.
  9. Кизимчук, Олена Павлівна. Текстильні матеріали з від'ємним коефіцієн-том Пуассона : монографія / О. П. Кизимчук. – К. : Кафедра, 2015. – 248 с.
 
Виставка присвячена Історії моди
Последние новости
П'ятниця, 03 липня 2015, 12:49

історія моди

Бібліотека представляє постійно діючи виставки присвячені Історії моди:

«Історія фешн-індустрії: Мода - від історії до сьогодення». Журнали мод трьох віків,

історія костюма в шедеврах художнього мистецтва музеїв Європи, видання з приватної бібліотеки майстра швейних справ.

«Відомі випускники нашого вузу». Михайло Воронін, Андре Тан, Діана Дорожкина, Лілія Пустовіт та інші. 

випускники нашого вузу

«Кутюр׳є зі світовим  ім ׳ям». Коко Шанель, Крістіан Діор, Крістіан Лакруа, Карл Лагерфельд, Пьер Карден, Донна Каран та інші.

 

відомі випускники нашого вузу

Запрошуємо до читального залу галузевих, іноземних періодичних видань та дисертацій

 
До Дня працівників легкої промисловості
Віртуальні виставки
Середа, 10 червня 2015, 15:12

Piccy.info - Free Image Hosting

З віртуальною виставкою можна ознайомитись за посиланням Історія галузі.

 
Проблеми та перспективи легкої промисловості України
Науково-бібліографічна робота
Середа, 10 червня 2015, 11:58

Інформаційний список, складений у інформаційно-бібліографічному відділі до Дня працівників легкої промисловості України 14 червня.

Список містить аналітичні описи статей з періодичних видань на теми легкої промисловості України: застосування інноваційних стратегій на підприємствах, маркетингових стратегій, розробка нових технологій, управління людським капіталом тощо.

Завантажити Інформаційний список (Файл у форматі .doc)

 
До Дня працівників легкої промисловості
Последние новости
Вівторок, 09 червня 2015, 10:24

Piccy.info - Free Image Hosting

Науково-технічна бібліотека КНУТД бере активну участь у підготовці фахівців для галузей легкої промисловості відповідно до вимог сучасності. При комплектуванні фонду бібліотеки університету враховується поглиблене вивчення базових дисциплін, профільність факультетів і кафедр. Щороку відбувається поповнення фонду книгозбірні за рахунок надходження нових видань з легкої промисловості та суміжних галузей.

Бібліотека запрошує ознайомитись з фондом видань з легкої промисловості протягом Тижня відкритого доступу 10.06 – 17.06.2015 р. у читальному залі природничих та технічних наук (прим. 1-0392), читальному залі галузевих, іноземних, періодичних видань та дисертацій (прим. 1-0276-Б) та у відділі зберігання фондів (прим. 1-0175).

 
Семінар для науково-педагогічних працівників
Последние новости
П'ятниця, 22 травня 2015, 13:00

Piccy.info - Free Image Hosting

21 травня в читальному залі природничих та технічних наук науково-технічної бібліотеки відбувся семінар для науково-педагогічних працівників з питань подання публікацій для розміщення на сайті університету. Директор бібліотеки О.В. Жменько звернула увагу присутніх на необхідність дотримання умов подання монографій, підручників та статей відповідно до Наказу № 370 з урахуванням додатків. Співробітники інформаційно-бібліографічного відділу надали консультації щодо оформлення інформації, моніторингу бази «Scopus», та нагадали про важливість співпраці у підготовці бібліографічного покажчика наукових робіт кафедр до 85-річчя КНУТД.

Учасників семінару ознайомили з представленими на сайті бібліотеки новими ресурсами вільного доступу: ScienceHUβ, Met publication та Media History Digital Library.

 
Вівторок, 19 травня 2015, 15:10

Надано доступ до нових ресурсів вільного доступу!

Piccy.info - Free Image Hosting

ScienceHUβ видавництво технологій і наук, забезпечує вільний доступ до наукових статей з найсвіжішою інформацією.

Міжнародна програма охоплює видання широкого спектру з наукових і технологічних дисциплін. Сільське господарство та біологія.
Журнал Північної Америки (ABJNA)
Американський журнал наукових і промислових досліджень (AJSIR)
Американський журнал соціальних наук та управління (AJSMS)
Американський журнал продовольства і харчування (AJFN)
Американський журнал біотехнології та молекулярних наук (AJBMS)
Американський журнал медичних та стоматологічних наук (AJMDS)


Piccy.info - Free Image Hosting

Met publication. 397 безкоштовних каталогів про мистецтво одного з найбільших художніх музеїв світу - The Metropolitan Museum of Art, New York. У найближчому майбутньому команда Met планує оцифрувати і надати доступ до усіх своїх книг і журналів, опублікованих від 1870-го року:

MetPublications - портал комплексної програми, нараховує більше 1500 найменувань, серед яких книги, інтернет-видання, бюлетені та журнали останніх п'яти десятиліть.
MetPublications включає опис та зміст більшості найменувань, а також відомості про авторів, відгуки, нагороди та посилання на відповідні праці авторів. Нещодавно видані книги доступні в обмеженому обсязі на сайті, з посиланням на можливе їх придбання. Повні тексти майже всіх інших книг можна читати онлайн, або завантажувати у форматі PDF. Багато з букіністичних книг будуть доступні після отримання авторських прав. The Metropolitan Museum of Art Bulletin - усі видання, крім останніх, доступні в повному тексті. Metropolitan Museum Journal - доступні усі публікації в повному тесті у форматі PDF.


Piccy.info - Free Image Hosting

Media History Digital Library. Фантастичний архів журналів про історію кінематографу, телебачення та радіомовлення тепер можна читати / завантажувати онлайн завдяки ентузіастам із Media History Digital Library. Понад 800 000 захопливих сторінок для вашої мовної практики:

Некомерційна ініціатива присвячена оцифруванню колекцій класичних медіа видань, що відносяться до суспільного надбання, для повного доступу. Проект здійснюється за підтримки власників матеріалів, які надають їх для сканування, а також спонсорів, що вносять кошти на оцифровування. В даний час скануються більше 1,3 мільйонів сторінок, і це число постійно зростає.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 10 з 30

Періодика НТБ КНУТД

Періодичні видання НТБ КНУТД

Український календар

Календар України

Статистика