«День кафедри» у бібліотеці
Виховна робота - Заходи
Четвер, 03 грудня 2015, 13:18

1 грудня відбувся «День кафедри» для науковців кафедри обліку і аудиту та кафедри прикладної механіки і машин.

Piccy.info - Free Image Hosting

 
«День кафедри» у бібліотеці
Виховна робота - Заходи
Вівторок, 01 грудня 2015, 15:20

Науково-технічна бібліотека проводить «День кафедри» для науковців університету. Розглядаються питання: впровадження інституційного репозитарію, робота з модулем «Книгозабезпеченість», нова послуга Електронна доставка документа (ЕДД).

Захід відбувається у супроводі презентаційного матеріалу.

30 листопада відбувся «День кафедри» для науковців кафедри іноземних мов та кафедри технології трикотажного виробництва.

Piccy.info - Free Image Hosting

 
Презентаційний матеріал «Впровадження інституційного репозитарію erKNUTD»
Власні видання
Понеділок, 30 листопада 2015, 13:16

Створено презентаційний матеріал щодо впровадження інституційного репозитарію erKNUTD.

Завантажити презентаційний матеріал

 
115 років від дня народження Катерини Білокур
Виховна робота - Інформаційні листки
П'ятниця, 27 листопада 2015, 15:36

Piccy.info - Free Image Hosting

Катерина Білокур є однією з найбільш відомих українських художниць ХХ сторіччя. Її біографія – надзвичайно яскрава і драматична історія про долю геніальної жінки, яка прагнула займатись мистецтвом в українській провінції на тлі тяжких історичних і політичних обставин.

У грудні 2015 р. виповнюється 115 років від дня народження Катерини Білокур. Творчий доробок славетної української художниці ХХ сторіччя становить більше ста картин та малюнків. Її унікальне мистецтво випромінює надзвичайну енергію позитиву.

Завантажити Інформаційний листок (Файл у форматі .doc)

 
Семінар «Робота з інституційним репозитарієм erKNUTD»
Виховна робота - Заходи
П'ятниця, 13 листопада 2015, 14:06

12 листопада для науковців, відповідальних за роботу з репозитарієм, науково-технічною бібліотекою був проведений практичний семінар «Робота з інституційним репозитарієм erKNUTD».

Piccy.info - Free Image Hosting

Директор бібліотеки О.В. Жменько підкреслила, що інституційний репозитарій є одним із шляхів реалізації відкритого доступу до наукової інформації. Найпоширенішими серед інституційних репозитаріїв є університетські, кількість яких невпинно зростає. Інституційний репозитарій має потенціал служити реальним показником якості університету та демонструвати наукову, соціальну та економічну значущість дослідницьких робіт. Інституційний репозитарій покликаний підвищувати кількість зовнішніх посилань на сайт університету та збільшувати рейтинг як науковців, так і університету загалом.

Під час семінару були розглянуті питання: реєстрації та отримання права на занесення матеріалів у відповідні колекції інституційного репозитарію; етапи розміщення електронних матеріалів у erKNUTD (порядок та загальні правила занесення метаданих; завантаження файлів; перевірка ресурсу; підтвердження авторського договору); методика пошуку в институційному репозитарії.

 
До Міжнародного дня студента 17 листопада
Наукова робота
Четвер, 12 листопада 2015, 16:40

Інформаційний список складений у відділі бібліографії до Міжнародного дня студента, який відзначається 17 листопада.

Список містить аналітичні описи статей з періодичних видань на теми вищої освіти, студентського життя, виховання, викладання дисциплін у вишах України, стратегій у державній освітній політиці. 

Завантажити Інформаційний список (Файл у форматі .doc)

 
До Дня української писемності та мови
Новости - Последние новости
Понеділок, 09 листопада 2015, 11:23

День української писемності та мови - державне свято, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада.

За православним календарем - це день вшанування пам’яті преподобного Нестора-літописця - письменника-агіографа, першого історика Київської Русі, мислителя, вченого, ченця Києво-Печерського монастиря. Дослідники вважають, що саме з преподобного Нестора-літописця і починається писемна українська мова.

 У читальному залі НТБ КНУТД можна побачити картину «Бібліотека Ярослава Мудрого», автор Ольга Гальчинська, 2007 р., яка зображує першу бібліотеку Київської Русі. Колекцію унікальних книг, кожна з яких була дорогим шедевром, мав Ярослав Мудрий. Він, як ніхто інший, розумів значення навчання і читання для розвитку людини та держави загалом. Вчені припускають, що загалом колекція могла налічувати до 1000 унікальних видань.

Piccy.info - Free Image Hosting

 
Художник, філософ, громадянин світу М. К. Реріх
Інформаційні листки
Вівторок, 03 листопада 2015, 16:02

Цього року ми відзначаємо 80-річчя Пакту Реріха, який став першим і унікальним міжнародним юридичним документом, спрямованим на захист культурних цінностей і людини – носія культурних традицій, як у мирний, так і у воєнний час.
НТБ КНУТД підготувала інформаційний листок "Художник, філософ, громадянин світу М. К. Реріх"

Завантажити Інформаційний листок (Файл у форматі .doc, .pdf)

 
Бібліодайджест за жовтень 2015 року. Випуск 42
Понеділок, 02 листопада 2015, 09:55

Бібліодайджест. Жовтень, 2015 (42)

Вийшов випуск інформаційного бюлетня нових надходжень "Бібліодайджест". Запрошуємо всіх бажаючих ознайомитись з новою навчально-методичною літературою та літературно-художніми виданнями за посиланням Жовтень, 2015 (42). Приємного перегляду та читання!

  1. Мальська, Марта Пилипівна. Організація готельного обслуговування : підручник / М. П. Мальська, І. Г. Пандяк, Ю. С. Занько. – К. : Знання, 2011. – 366 с.
  2. Білик, Марія Дмитрівна. Бюджетування діяльності суб’єктів господ-дарювання : навч. посіб. / М. Д. Білик. – К. : КНЕУ, 2013. – 689 с.
  3. Мальська, Марта Пилипівна. Організація туристичного обслуговування : підручник / М. П. Мальська, В. В. Худо, Ю. С. Занько. – К. : Знання, 2011. – 275 с.
  4. Кудла, Назар Євгенович. Менеджмент туристичного підприємства : підручник / Н. Є. Кудла. – К. : Знання, 2012. – 343 с.
  5. Оспіщев, Віктор Іванович. Технологія наукових досліджень в економіці : навч. посіб. / В. І. Оспіщев, В. В. Кривошей. – К. : Знання, 2013. – 255 с. – (Вища освіта ХХІ століття).
  6. Інвестиційно-інноваційна складова фінансово-економічної безпеки на національ-ному, регіональному та мікрорівні в контексті сталого розвитку : матеріали Міжнародної науково-практичної Інтернет-конференції, 20 березня 2015 р. – К. : КНУТД, 2015. – 319 с.
  7. Винахідницька діяльність Київського національного університету технологій та дизайну за 2014 р. : в 2 т. Т. 1, Т. 2 / [І. М. Грищенко, В. В. Каплун, Г. Ю. Павленко, Н. Д. Пруднікова, І. В. Скопінцева, О. О. Коваленко]. – К. : КНУТД, 2015.
  8. Ніколаєва, Тетяна Вадимівна. Тектоніка формоутворення костюма : навч. посіб. / Т. В. Ніколаєва. – 3-тє вид., доп. – К. : Арістей, 2011. – 340 с.


 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 9 з 30

Періодика НТБ КНУТД

Періодичні видання НТБ КНУТД

Український календар

Календар України

Статистика