Микола Семенович Самокиш, український художник-баталіст
Інформація - Електронні виставки
Вівторок, 27 жовтня 2020, 15:10

160 років від дня народження Миколи Семеновича Самокиша, видатного українського художника-баталіста, майстра анімалістичного жанру, графіка-митця, який усе життя був духовно невіддільний від України, героїчна історія якої стала провідною темою його творчості.

 
Конкурс поезії
Соціокультурна діяльність - Заходи
Вівторок, 13 жовтня 2020, 12:14

Оголошуємо новий творчий конкурс «Світ навиворіт». 

Чекаємо на ваші роботи з 13 до 27 жовтня.

 
Наталя Полонська-Василенко: історик, археолог, архівіст
Інформація - Електронні виставки
Понеділок, 12 жовтня 2020, 10:47

Наталя Полонська-Василенко

Наталя Полонська-Василенко (1884-1973) – історик, археолог, архівіст, авторка майже 200 наукових праць,  доктор історичних наук. За двотомником Наталії Полонської-Василенко «Історія України» досі навчаються студенти. В анотації до нього читаємо: «Даний посібник є однією із найякісніших на сьогоднішній день працею з погляду об’єктивности, конкретности і аргументованости викладу національної історії України».

 
Виставка видань за напрямком «Біотехнології»
Соціокультурна діяльність - Заходи
Понеділок, 05 жовтня 2020, 10:38

Пропонуємо академічній спільноті та студентству для ознайомлення видання за напрямком «Біотехнології». Виставка триває у читальному залі (прим. 1-0392).

 
Круглий стіл «Профіль автора у Scopus, Web of Science, Google Shcolar, ORCID. Видання, які входять до наукометричних баз даних Scopus та Web of Science»
Соціокультурна діяльність - Заходи
П'ятниця, 25 вересня 2020, 10:59

Науково-технічна бібліотека продовжує проведення круглих столів для науковців університету щодо наповнення та упорядкування власних профілів.  24.09.2020 року у засіданні круглого столу взяли участь науковці факультетів індустрії моди, дизайну, хімічних та біофармацевтичних технологій, економіки та бізнесу, навчально-наукових інститутів. Було наведено останні статистичні дані з інтернет-присутності науковців у базах  Scopus WOS, Google Shcolar, ORCID, розглянуто типові помилки при створенні власних профілів. Усім присутнім розіслано методичні розробки бібліотеки щодо редагування профілів науковців.

 
Авторські профілі у наукометричних базах даних та системі Google Shcolar
Соціокультурна діяльність - Заходи
Понеділок, 21 вересня 2020, 11:57

Одним із завдань університетської бібліотеки є організація підтримки наукової роботи. 17.09.2020 року для науковців університету відбувся один з круглих столів щодо створення та редагування власних профілів.

Співробітники бібліотеки надали корисну інформацію з інтернет-присутності науковців у базах Scopus, Web of Science, Google Shcolar, ORCID, виправлення поширених помилок, ознайомили з переліком фахових видань України, які входять до наукометричних баз даних Scopus та Web of Science та методичними розробками зі створення та редагування власних профілів.

 
Інформаційна культура студента
Науково-інформаційна робота - Власні видання
Вівторок, 15 вересня 2020, 12:39

Інформаційна культура студента

Необхідною умовою сучасного освітнього процесу є підвищення рівня інформаційної грамотності студента. Співробітниками бібліотеки підготовлено електронну версію заняття з інформаційної культури, під час якого студенти знайомляться з основними сервісами науково-технічної бібліотеки, пунктами обслуговування, інформаційними ресурсами, авторизаціею у електронній бібліотеці та набувають навичок пошуку інформації в електронному каталозі та базах даних.

Завантажити матеріал

 
Маруся Чурай – народна поетеса
Інформація - Електронні виставки
Четвер, 25 червня 2020, 12:28

Маруся Чурай

Маруся Чурай (1625-1653) – напівлегендарна українська народна співачка та поетеса часів Хмельниччини, яка жила в Полтаві. Маруся є авторкою таких популярних українських пісень як «Віють вітри», «Грицю, Грицю, до роботи», «Сидить голуб на березі», «Зелений барвіночку», «Котилися вози з гори», «Засвіт встали козаченьки», «Ой не ходи, Грицю» тощо. Її романтична постать знайшла відображення у багатьох літературних творах.

 
180 років від дня народження Марка Лукича Кропивницького
Соціокультурна діяльність - Мистецькі огляди
Вівторок, 09 червня 2020, 11:55

М. Л. Кропивницький

У травні минуло 180 років від дня народження Марка Лукича Кропивницького (1840-1910), українського драматурга, актора, режисера, композитора, хормейстера, антрепренера, педагога, театрального діяча. Ним була створена професійна трупа, з діяльності якої почався новий етап розвитку українського театрального мистецтва. Цей злагоджений виконавський колектив був організований у Єлисаветграді, на честь великого митця у 2016 році місто було перейменовано на Кропивницький.

Завантажити Інформаційний листок (Файл у форматі .doc)

 
Зустріч зі студентами до 90-річчя КНУТД
Соціокультурна діяльність - Заходи
П'ятниця, 28 лютого 2020, 14:34

У 2020 році КНУТД відзначає своє 90-річчя. До цієї дати у науково-технічній бібліотеці відбулась зустріч зі студентами-першокурсниками, під час якої співробітники розповіли про історію створення університету, навели цікаві факти про його видатних випускників та сучасні досягнення. На закінчення зустрічі студенти взяли участь у вікторині про університет.

 
<< Початок < Попередня 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 Наступна > Кінець >>

Сторінка 24 з 49

Електронні ресурси

Інституційний репозитарій

Електронний каталог










Періодичні видання

Періодичні видання НТБ КНУТД

Періодичні видання НТБ КНУТД

Статистика


Український календар